Послуги

Надаємо юридичні послуги громадянам та юридичним особам (підприємствам та організаціям) у різних галузях правових відносин, у сімейних, цивільних, спадкових справах, господарських операціях з нерухомістю. Послуги досвідченого адвоката з сімейного права та сімейних відносин (розірвання шлюбу в суді, поділ майна подружжя, стягнення аліментів, позбавлення батьківських прав, встановлення порядку участі батьків у вихованні дітей, оформлення опіки, отримання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди батька (матері), шлюбні контракти, складання договорів про поділ майна подружжя, договорів про порядок виховання дітей).

Наші адвокати по земельному праву допоможуть у вирішенні будь-яких суперечливих питань з земельними ділянками (суперечками між власниками землі, оскарження рішень, актів індивідуальної дії органів місцевого самоврядування в суді, визнання недійсних угод в суді, відновлення порушених прав власників (користувачів) земельних ділянок (паїв) через суд.

Ми також надаємо допомогу у цивільних справах: відновлення боргових зобов'язань за кредитними, відновлення комунальних платежів, відшкодування матеріальних/моральних збитків, збитків, заподіяних у ДТП та інших цивільних суперечках. Досвідчені адвокат Мукачево, адвокат Киев  нададуть вам кваліфікований захист ваших інтересів у судах України.

Ми також беремо участь у переговорах на етапі досудового врегулювання спорів (медіація), надаємо допомогу у розробці, глибокому юридичному аналізі різних видів контрактів (договорів).